O firmiePowitanie

Makromor Sp. z o.o. jako wiodący polski producent protektorów ochronnych zaprasza do współpracy klientów pragnących chronić swe inwestycje przeciwko kosztownym skutkom korozji za pomocą ochrony katodowej.

Począwszy od 1995 roku nasza firma z powodzeniem zajmuje się produkcją anod galwanicznych na bazie stopów cynku i aluminium oraz kompleksowym projektowaniem systemów ochrony katodowej w środowisku morskim. Potwierdzeniem jakości produktów jest i usług jest zgodność naszego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2008. Położenie nacisku na spełnianie norm jakościowych zapewnia ciągły i zrównoważony rozwój naszego przedsiębiorstwa oraz pozwala na eksplorowanie nowych rynków. Natomiast mnogość oraz skuteczność oferowanych rozwiązań z zakresu ochrony katodowej stanowią o atrakcyjności naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ochrony katodowej dla fundamentów morskich wież wiatrowych, sektora offshore and subsea, portów morskich oraz jednostek pływających.

 

Historia

Firma Makromor s.c. rozpoczęła swą działalność w 1995 roku. Początkowo firma produkowała anody galwaniczne na bazie cynku i aluminium do ochrony katodowej statków pełnomorskich. Dynamiczny rozwój pozwolił na oferowanie zabezpieczeń dla konstrukcji hydrotechnicznych takich jak nabrzeża, falochrony doki i pirsy.

Rok 2012 był przełomowy dla firmy Makromor . Nastąpiło przekształcenie ze spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. By sprostać wymaganiom rynku w 2012 r. został otwarty zupełnie nowy zakład – zintegrowano produkcję z biurami co polepszyło efektywność obsługi klienta. Dokonano licznych inwestycji wśród których można wymienić:

  • laboratorium suche i mokre
  • nowy spektrometr optyczny do oznaczania składu chemicznego stopów
  • piec topialny do aluminium zasilany paliwem gazowym o jednorazowej pojemności 800 kg

W 2013 r. wdrożono System Zarządzania Jakością , który został uznany za zgodny z normą ISO 9001:2008 przez renomowaną niezależną organizację klasyfikacyjną Det Norske Veritas.

Wszystkie powyższe zabiegi jakościowe pozwoliły na oferowanie naszych produktów i usług najbardziej wymagającym odbiorcom z branży offshore. Obecnie Makromor oferuje anody pod zabezpieczenie fundamentów morskich wież wiatrowych , platform wiertniczych, oraz konstrukcji podwodnych offshore. Nasze zasoby materialne oraz ludzkie umożliwiają nieskrępowaną ekspansję rynkową, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Misja

Misją firmy Makromor Sp. z o.o. jest promocja najlepszych praktyk w stosowaniu zabezpieczeń antykorozyjnych w celu przedłużenia żywotności oraz zachowania integralności i cech użyteczności zabezpieczonych konstrukcji metalowych.